O nás

Marie Václavková

Marie Václavková

e-mail: vaclavkova@dativ.cz

Profese

Vše začalo v ostravském rozhlasovém studiu, kde mne zastihla zajímavá nabídka z kanceláře primátora Ostravy. Následovalo dlouhé autorské období kreativních počinů a jedinečných městských prezentačních projektů a public relations. Celostátně uznávaný a ceněný Ostrava Metropolitan magazine vystřídal nový, neméně úspěšný časopis Ostrava LIFE.

Největší investice v mém životě

Největší a určitě nejlepší investice je, alespoň doufám, moje manželství. Pravda, jde o dlouhodobou investici, ale vrací se.

Volný čas

Četba a studium odborné literatury, v současné době hltám vše o public relations a designu. A pokud chci vyčistit hlavu, pak vyrážím ven na kolečkových bruslích nebo do kuchyně k plotně, protože vaření a gastronomie je moje vášeň.

Motto

Kdo tvrdí, že něco nejde udělat, by neměl překážet tomu, který to dělá.

Tamara Vrla

Tamara Vrla

e-mail: tamara.vrla@seznam.cz

Profese

Toho času ještě studuji vysokou školu, a kudy povedou moje kroky, kde profesně zakotvím a čemu se budu věnovat zvlášť intenzivně, co mne bude živit, těžko říci. Doufám však, že mám před sebou hodně zábavné a neskonale zajímavé období.

Největší investice v mém životě

Cestování. Dává mi obrovský pocit svobody, kterou nadevšechno miluji, přitom ne vždy ji ctím u druhých. Snad z toho vyrostu.

Volný čas

Velmi bych ho chtěla mít více... na přátele, divadlo i klavír, který hodně zanedbávám, chci konečně na lezeckou stěnu a dočíst aspoň některou z mých mnoha rozečtených knížek, naučit se španělsky a získat certifikát sommelierky.

Motto

Nikdy neříkej nikdy!

Karolina Čiklová

Karolina Čiklová

e-mail: karolina.ciklova@klikni.cz

Profese

Po nesmělých začátcích v gymnaziálním časopise, přes studium biologie a ekologie jsem se dopracovala k ekologické výchově a vydávání environmentálního zpravodaje pro ostravský magistrát. Oslovená kanceláří primátora jsem neváhala ani na okamžik a nastoupila opravdovou redaktorskou dráhu. Vyzkoušela jsem si čisté zpravodajství i publicistiku, setkala se s mnoha osobnostmi, byla u zrodu zajímavých projektů, podílela se na vzniku webových stránek. Pracovala jsem také pro lifestylový časopis, prováděla gramatické i stylistické korektury pro regionální přílohu Mladé fronty DNES.

Největší investice v mém životě

Má rodina, vzdělání a přátelé. Přesně v tomto pořadí.

Volný čas

Čas dělím mezi muže, děti a práci. Když ještě opravdu zůstane nějaký „volný", prožiji ho nejraději na kole, na lyžích nebo v pohorkách. Samozřejmě s mužem, dětmi a... občas i notebookem.

Motto

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Spolupracujeme s nejlepšími

Dušan Zapalač GIONARDI
www.gionardi.com

Jiří Zerzoň
www.zerzon.cz

Předchozí stránka: Reference
Následující stránka: Kontakty

Created: Exaltor - grafika, webdesign, reklama